Yosei

Twój doradca duchowy

Free CSS

Szczur jest najmniejszym zwierzakiem Chińskiego zodiaku. Swoj pierwszą pozycję wśród 12 zwierząt zyskał dzięki sprytowi i inteligencji. Wygrał wyścig Nefrytowego Cesarza wykorzystując woła i stał się pierwszym rokiem w 12letnim cyklu.


W/g astrologów Rok Dzika (2019) dotyczył ukończenia, samodoskonalenia i równowagi, podczas gdy Rok Szczura (2020) powinien bardziej koncentrować się na postępie i rozpoczęciu nowego projektu z wielką energią.

Szczur jest bardzo spostrzegawczym zwierzęciem, które potrafi wyczuć otoczenie i wie, kiedy należy działać. Jest to jeden z najbardziej pomysłowych znaków chińskiego zodiaku. Moa 26-letni weteran astrologii z Hawajów twierdzi, że rok 2020 będzie zatem „wielką ulgą” po trudnych ostatnich 12 miesiącach. Ten rok będzie szczególnie dobry dla firm i przedsiębiorców.


„Ludzie rozwijają swoje umiejętności i przechodzą do rzeczy, do których są przygotowani, wprowadzając w życie pełne szans pomysły”, mówi Moe. „Przeszkody nie będą przeszkodą, a wyzwania wyciągną z każdego to, co najlepsze”. Rok ten ustali również tempo i kierunek rozwoju na najbliższe 12 lat.

Rok 2020 w spośród pięciu elemrntów zodiaku to "metal", po dwóch ziemskich latach ten rok będzie ostry-jak metal tnący drewno. To wizerunek ciężkiej pracy ale przynoszącej skutki i sukcesy.

Według znawców astrologii zachodniej, indyjskiej i chińskiej to będzie również rok Wagi- adchodzacy rok to równowaga i partnerstwo . „Jeśli chcesz zarabiać w 2020 r., Nawiązujesz współpracę z inną osobą” - mówi J.Adams. „Jeśli chcesz zebrać pieniądze na cele charytatywne, dostaniesz drugą połowę, która ci pomoże. Działaj w zespole ”.

Mimo, że partnerstwo przyniesie sukces w Roku Szczura, pary zostaną przetestowane. Niektóre w rezultacie staną się silniejsze, podczas gdy inne upadną - więc trzeba być uważnym.
Duety/pary/współpracujący- doprowadzą w 2020 roku do globalnej zmiany.

To również rok wielkich zmian w społeczeństwie, gdy działania i zachowania ludzi są rozumiane i akceptowane przez innych. Ponieważ szczur reprezentuje psychikę cienia, umożliwia ludziom lepsze poznanie siebie i innych. Może to oznaczać, że cechy długo postrzegane jako słabości mogą być postrzegane jako mocne strony w nadchodzącym roku. Ostatecznie proces ten może być uzdrawiający.

Wielu astrologów twierdzi , że rok 2020 będzie kolejnym rokiem wielkich zmian, w miarę jak wszechświat będzie kontynuował swój przyspieszony rozwój , ale biorąc pod uwagę cechy Szczura, świat będzie przygotowany na to, by sobie poradzić.


Osoby urodzone w roku Szczura - „zabłysną” w karierze, doświadczając bezpieczeństwa, stabilnych finansów i rosnących inwestycji.

Będą również bardzo atrakcyjne jako partnerzy, będą cieszyć się czasem spędzonym z rodziną i przyjaciółmi, odzwierciedlając umiejętności społeczne gryzoni. Pozytywne nastawienie i docenianie społecznych relacji pozwoli Szczurom osiągnąć osobiste cele.

Urodzeni w Roku Wołu doznają wstrząsu w stosunku do swojego status quo. Chociaż zmiana będzie niespodzianką, pozwoli im zastanowić się, co jest naprawdę ważne. „To pasjonujący rok, ponieważ każdy dokonany wybór będzie szczery i traktowany priorytetowo”, mówi Moe. Jeśli woły zatrzymają się, odpoczną i przekierują swoje siły na właściwe tory- moga równiesz osiągnąć sukces.

Ten rok zachęca Tygrysa do zachowywania się jak szczur, kierując się instynktem sukcesu zawodowego. W ekscytujących projektach można znaleźć szczęśliwsze tereny łowieckie, a nagrodą będą udane negocjacje. Urodzeni w Roku Tygrysa będą również cieszyć się płynnymi relacjami z przyjaciółmi i rodziną zdecydowanie bardziej niż u ubiegłych latach. Dla zainteresowanych tematem jest rownież szansa na romans.

Dla osób urodzonych w roku Królika będzie to dobry rok w pracy .Może być potrzebne zrobienie małej burzy i zamieszania by później układając osiągnąć sukces . Poza pracą ich słodki temperament sprawi, że spędzą dużo czasu z ludzmi podobnie myślącymi , którzy mogą udzielić im wsparcia .


Dla tych, którzy urodzili się w Roku Smoka, rok 2020 będzie aktywny przede wszystkim w temacie miłości i przyjaźni. Nie będą mogli powstrzymać się od nawiązywania i rozwijania nowych znajomości, oraz zacieśniania już istniejących.

Smoki cięzko pracujące w ubiegłych latach trafiały choć czesto trafiały w ślepe zaułki i czuły się niedoceniane w swojej karierze. W 2020 r. Pojawiają się możliwości, w tym promocja lub projekt bliski sercu.

Węże zauważą poprawę swoich sytuacji w Roku Szczura. Po kilku latach nadmiernej eksploatacji osiągną swoje cele .Ale równie wazne jest teraz dobre i konstruktywne zaplanowanie czasu na relaks i odpoczynek.. W związkach osoby urodzone w tym roku otorzą się na uczucia i ich wyrażanie . Zaleca się im również ciepliwość.

Osoby urodzone w Roku Konia, poczują i docenią zdolność do zmian. Czas abyy zmienili wyzwania w możliwości . Robienie czegoś niezwykłego pomoże im zostać zauważonym . A w uczuciach i w zdrowiu powinni znaleźć równowagę zamiast codziennego wyscigu.

Dla urodzonych w Roku Kozła przewidziany jest pracowity, ale nie niewygodny rok. Wychodzenie poza zwykłą rutynę przyniesie nowe możliwości w pracy . Kozy dotrą bardziej do rodziny i przyjaciół. Zaleca sie im również troche asertywności - zeby nie pracować również za innych.

Urodzone w Roku 2020 Małpy będą cieszyć się pozytywną energią, będą brylować w towarzystwie i świecić przykładem innym”. W 2019 r. musiały radzić sobie z sytuacją poza ich kontrolą ale w 2020 r. ich ciężka praca się opłaci i doznają pojednania w związkach, i relacjach międzyludzkich.

Jest to świetny rok dla Kogutów, zarówno w karierze zawodowej, sprawach sercowych , z lepszymi relacjami rodzinnymi i stabilnym zdrowiem . Jest szansa na awans jeśli dasz się kogucie zauważyć- zwłaszcza jeśli pracujesz na publicznych stanowiskach.


Dla osób urodzonych w Roku Psa rok 2020 będzie łatwiejszy, bardziej stabilny niż poprzednie, szczególnie w relacjach międzyludzkich. Będą mieli czas na odpoczynek i powrót do zdrowia po nadmiernym wysiłku. W przypadku psów wystarczy być z przyjaciółmi i rodziną w razie potrzeby, ale nie trzeba próbować naprawiać ich problemów. Poprostu bądź.

Urodzeni w Roku Dzika mają ekscytujący rok. Podczas gdy rok 2019 był wyczerpujący, rok 2020 będzie wiązał się z dużą ilością projektów i finansowym wynagrodzeniem za ciężką pracę. Zakochane knury powinny dbać o siebie i skupiać się na tym, co czyni je szczęśliwymi, aby przyciągnąć wielbicieli. Będą również w dobrej kondycji, aby dać impuls rodzinie i przyjaciołom.


Rok Szczura dla zachodniego horoskopu będzie :

W 2020 r. osoby urodzone pod Wagą będą się przeprowadzać, przemeblowywać zamieszkają z kimś nowym , powiększą rodziny .

Scorpion otrzyma pomoc techniczną lub technologiczną, aby zrealizować rozpoczęty projekt do spektakularnego poziomu” oraz znaleźć nowych i ekscytujących partnerów. Tymczasem stare partnerstwa „muszą się zmienić, aby przetrwać”.

W przypadku Koziorożca zmiana przyjdzie w wyglądzie i karierze. Osoby urodzone pod tym znakiem zostaną ponownie napędzone, co wpłynie na ich dobre imię i ocenę zewnętrzną.

Urodzeni pod Rybami, przygotują „nowe plany dla umysłu, ciała i ducha” w 2020 roku. Zaistnujea również w nowym towarzystwie - i nie powinni oglądać się za siebie.


Byk zajmie się relacją z resztą świata i zacznie myśleć bardziej jak globalny obywatel. Dla nich „wszystko w 2020 roku zależy od ich zrozumienia ludzi i rożnych społeczności. W partnerstwie przyjdzie czas na wyznaczenie linii tego co chcą a czego niezakaceptują w związku.

Osoby urodzone pod znakiem Raka powinny być przygotowane na „radykalnie inny” związek z byłym, obecnym lub potencjalnym partnerem ”, ponieważ rok 2020 oznacza„ większy dystans fizyczny, emocjonalny, a nawet geograficzny ”. Powinien pamietać , że przyjaciele będą kluczem do sukces tego partnerstwa.

W 2020 r. ktoś nowy pojawi się w życiu Panny- często będzie to nowy potomek. Poprzez dobre relacje z rodzina i przyjaćiółmi będzie to najważniejszy cel tego roku. Zdrowie i energia będą dopisywać- trzeba tylko ich niezaniedbywać .

Lew będzie dużo myślał o swoim zdrowiu, poprawi dietę, kondycję a nawet przejdzie jakąś kurację medyczną. Ten rok będzie dla niego sprzyjający w tych planach i odwdzięczy mu się organizm w przyszłości.
Wodnik będzie rozwijał swoje życie zarwno w swerze fizycznej jak i psychicznej. Zobaczy dużą zmianę w swoim życiu dzięki duchowości, jodze, medytacji lub religii. Wodnik zyska również bardzo oczekiwaną przejrzystość w swoim zyćiu osobistym i parnertstwie.

Osoby urodzone pod znakiem Barana będą miały najważniejszy rok w karierze od ponad dziesięcioleci, awans lub nowa rola w firmie. W tym roku „chodzi o zdobycie szczytu lub znalezienie innej drogi do osiągnięcia sukcesu".

Z drugiej strony Bliźnięta będą w stanie uporać się ze swoimi długami i kredytami,. Po uzyskaniu tej równowagi finansowej będą mieli więcej wolnego czasu i będą mogli wydawać pieniądze na coś, co od dawna planowały.

Osoby urodzone pod znakiem Strzelca będą zarabiać i oszczędzać pieniądze w 2020 r. Po styczniowych zawirowaniach zaczną czas stabilizacji i gromadzenia . Dalsze zmiany nadejdą w maju, kiedy będą cieszyć się pomysłami na dietę, ćwiczenia i życie fit.