Yosei

Twój doradca duchowy

Numerologia 2018 - dla Świata i dla Ciebie
Free CSS

Rok 2018 jest 2 w numerologicznym ciągu wynikającym z sumy 11. Dzięki wrażliwej, precyzyjnie nastawionej, świadomej emocjonalnie 11 z niej wynikającej miłującym pokój 2, możesz liczyć na emocjonalnie naładowany rok, który dotknie naszych serc bardziej niż poprzednie lata . Pasja dominuje w 2018 roku, co jest dobre, gdy napędzane są przez dobre emocje, ale nie tak dobre, gdy działają negatywne moce. Co najważniejsze, mało kto będzie potrafił patrzeć z boku na zmieniający się czas. Z 4 na początku wykresu i 5 na dole wykresu ,w 2018 będzie rządziła chaos. Będziemy pędzącym pociągiem po chybotliwym torze. Prawie wszystko, co możesz sobie wyobrazić, może się zdarzyć. Głosy chciwości, samolubstwa, strachu i separacji będą coraz silniejsze. Ale zobaczymy także wzrost naszego pragnienia uczenia się, czynienia postępu, pokonywania trudności, rozwoju i łączenia się. Rosnąca siła unosi się niewidocznie pod powierzchnią, szukając wspólnej płaszczyzny, uzdrawiania i dzielenia się w nieprawdopodobnych miejscach, chwilach, sytuacjach. 2018 kontynuuje nakręcającą się spiralę przeciwności, dalej dzieląc nas na tych kierowanych przez serce i tych, którymi kieruje umysł. Ta walka będzie odczuwana zarówno w naszym indywidualnym życiu, jak i na poziomie krajowym i globalnym.


Rok przeciwieństw

Żadna część naszej planety nie uniknie burzliwego efektu roku napędzanego przez pasję i zamieszanie. Ale tam, gdzie w niektórych częściach świata dojdzie do wielkiego wstrząsu, inni dostrzegą poprawę i postęp. Będzie rokiem przeciwieństw, falą dobrej woli, obietnicą, pokojem i dobrobytem, a także gwałtownymi upadkami, klęskami, sztormami stworzonej przez człowieka nędzy, wojny i głodu. Powstania na całym świecie będą coraz częstsze, ponieważ media społecznościowe ujawniają różnice między systemami politycznymi, a ludzie rozpoznają potęgę w liczbach. Uciskane grupy będą naciskać na zmiany, równość i podstawowe prawa człowieka. W czasach, w których nic nie pozostaje ukryte przez długi czas, stanie się jasne, kto jest odpowiedzialny i dokąd zmierzają jego czyny. W rezultacie prawie na pewno zobaczymy kilku głośnych, potężnych przywódców lub partie, które z kolei powodują poważne zmiany w ich krajach, szczególnie te znane z ucisku i nietolerancji religijnej. Niepokoje na Bliskim Wschodzie rosną i rozprzestrzeniają się na kraje, które obecnie są stosunkowo ciche. W USA zamieszanie staje się codzienną częścią życia, przynosząc częstsze protesty i starcia. W rezultacie status quo w polityce USA najprawdopodobniej zostanie dramatycznie zmieniony przed końcem 2018 roku. Kontynuowane będą klęski żywiołowe, niektóre spowodowane przez zmiany klimatyczne (burze i pożary), ale częściej niestabilność samej Ziemi (erupcje wulkanów, trzęsienia ziemi), a często także na obszarach długo uważanych za stabilne. Nasze rynki finansowe doświadczają poważnych wstrząsów, ale tutaj także część planety wydaje się być prawie odporna na kłopoty wywołane gdzie indziej.

Znajdź przejrzystość w prostocie

Chaos i zamieszanie, których doświadczamy na powierzchni, jest w gruncie rzeczy odbiciem głębszej, nieco ukrytej walki. W ciągu ostatnich kilkuset lat nasze codzienne życie stało się bardziej złożone (w porównaniu do kilkuset tysięcy lat wcześniej), szczególnie od czasu narodzin ery cyfrowej. Jest w tym sprzeczność. Ponieważ życie na powierzchni staje się coraz bardziej gorączkowe i chaotyczne, jesteśmy przyciągnięci (lub zmuszani) do szukania odpowiedzi w obrębie nas samych, naszej globalnej społeczności. Oczywiście zawsze tak było. Co innego, szare obszary znikają. Intensywna polaryzacja, którą obserwujemy wokół nas, odzwierciedla polaryzację zachodzącą w nas, między sercem a umysłem. Na przykład, gdy napotkasz rodzinę uchodźców lub kogoś w wielkiej potrzebie, twoje serce będzie przyciągało ich, aby je karmić, aby pomóc. Wasz umysł powie wam, że nie ma miejsca, oni są różni od was, to nie wasz problem, ktoś inny pomoże ... Serce jest subtelne, ciche, otwarte - umysł jest głośny i szybko reaguje i osądź. Wiedząc, co może cię złamać w 2018 roku. Nasze życie rządzone jest przez dwóch władców: Uczucia (królestwo serca) i logika (umysł). Każda decyzja, każde działanie - podejmowane przez jednostkę, naród, religię lub partię polityczną - opiera się wyłącznie na tych dwóch siłach napędowych. Nie ma trzeciego wpływu, nie ma alternatywy. Coś jest albo zdominowane przez serce, umysł, albo połączenie tych dwóch. Oba są konieczne. Jeden bez drugiego powoduje dysharmonię.Im bardziej nieproporcjonalne, tym większa dysharmonia.

Dokonać dobrego wyboru

Dzisiejsze toksyczne i chaotyczne środowisko sprawia, że trudniej jest wybrać, ale łatwiej je poznać. Jeśli jest głośny, dokuczliwy, krzywdzący dla innych (każdy, gdziekolwiek) lub jest motywowany strachem, chciwością, nieufnością lub gniewem, to jest to umysł, bez serca i to jest złe. Zawsze. Bez wyjątku. Jeśli jest łagodny, ciepły, kochający, pomaga lub leczy innych (każdy, gdziekolwiek) lub jest motywowany hojnością, odwagą lub empatią, możesz być pewien, że pochodzi on z serca i to jest właściwe. To naprawdę wszystko o Tobie Niepopełnić błędu; cały ten chaos jest tutaj dla ciebie. Ukryta siła powodująca wstrząsy próbuje dotrzeć do ciebie, aby pomóc ci wybrać, lub może zmusić cię do wyboru. Ale chaos informacyjny wywoła wątpliwości i zamieszanie w twoim umyśle, więc dokąd się wybierzesz, by dokonać wyborów? Co pozostało, którym możesz zaufać? Oto pomocna wskazówka. Jeśli słuchasz dźwięków i obrazów odtwarzanych między uszami, to jest to twój umysł i możesz być pewien, że niektóre z zapisanych tam informacji są niedokładne. Bądź więc ostrożny, ponieważ umysł może być brzydką bestią. Jeśli czujesz coś w pobliżu obszaru serca, jeśli dotyka ciebie emocjonalnie, jeśli przypomina ci o miłości i empatii, jeśli sprawia, że czujesz się silny i bezradny w tym samym czasie, jeśli jedyne zamieszanie, jakiego doświadczasz, to to, że wydaje się być zarówno smutne, jak i smutne. i piękne, jeśli odczuwasz potrzebę dzielenia się nim i dbania o to, powinieneś prawdopodobnie także działać na jego podstawie. Ponieważ kiedy twoje serce mówi, mówi prawdę.

2018 w miesiącach
W nadchodzącym roku będą obowiązywać numery 11 i 2. Możesz być pewny, że wydarzenia i zamieszanie dotkną cię głęboko - jako świadka i być może uczestnika - w kosmicznej grze "Czy potrafisz odróżnić?" Graj, aby wygrać w tym roku i poznaj różnicę - od tego zależy jakość twojego życia. 2018 miesiąc po miesiącu W roku, który ma już największy strumień informacji (zarówno fałszywych, jak i faktycznych), jako najbardziej znaczący wpływ, szczyt w styczniu i październiku w tym zakresie. Długie ukryte fakty wychodzą na powierzchnię, ujawniane są tajemnice, a wysoko postawieni ludzie są narażeni w ciągu tych miesięcy. Luty, maj, czerwiec i listopad są szczególnie narażone na klęski żywiołowe, a także na rynki finansowe. Kwiecień koncentruje się na wszystkim, co dotyczy pracy - spodziewać się strajków lub innych niepokojów związanych z pracą. Marzec i grudzień koncentrują się wokół nadużywania wolności, zarówno na poziomie krajowym, jak i międzynarodowym, jak również na przełomach we wprowadzaniu wolności do miejsc, w których wcześniej było ich niewiele. Nastąpią gwałtowne zmiany i wiele niepokojów. Wrzesień i listopad przenoszą emocje i pasję na powierzchnię, powodując znaczące zmiany na świecie.